Одноденна екскурсія

Жовківський замок + Крехівський монастир + Яворівський нацпарк


  • 19 червня, неділя, 09:00-19:00

  • 300 грн + 100 грн на ліки для військових

  • На зібрані кошти буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках

  • Родзинки подорожі:● Жовківський замок● Крехівський монастир● Чудодійне джерело● Яворівський нацпарк та музей природи

Опис екскурсії

Це класична одноденна мандрівка Львівщиною, якою варто починати ознайомлення із нашим краєм. Зцілить духовно, заспокоїть та не дасть думати про сумне хоча би один день. Буде цікава широкому кругу туристів, адже насичена різноманітними пам'ятками і історії, і природи, і архітектури. Відвідаємо резиденцію польських королів - Жовківський замок, помолимось у заснованому в 1612 році Крехівському монастирі, спробуємо цілющої води з джерела Матері Божої та поспілкуємось із тваринним світом у Яворівському Нацпарку. Перфектна подорож аби набратись сил до робочого тижня!
Екскурсія проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід, фотографії, купівлю сувенірів та відпочинок на природі.

Організаційна інформація

Оплата подорожі:

300 грн з людини - це необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках. Щотижневі звіти можна переглянути тут (натиснути на посилання):● FACEBOOK ● Телеграм-канал
Окремо оплачуються вхідні квитки на туристичні об'єкти. Деякі категорії громадян можуть не робити благодійний внесок. Інформація по цьому в кінці програми.

Графік виїзду:

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:● 09:00 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс» ● 09:10 - приміський залізничний вокзал ● 09:20 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 09:30 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 09:40 - перехрестя вул. Липинського та Богдана Хмельницького
Повернення близько 19:00, висадка туристів на тих самих зупинках. Проміжних зупинок не передбачається.

Харчування на маршруті:

На початку подорожі гідом буде запропоновано смачний обід в одному з кафе по маршруту (приблизно 150 грн з людини). Якщо не бажаєте замовляти харчування - просто беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 100 грн з людини, докладніша інформація нижче. Залишок оплачується при посадці в автобус.
ВАЖЛИВО! За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, перелік одягу та необхідних речей, рекомендації по підготовці тощо.

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Жовківський замок 

Неперевершена пам'ятка архітектури епохи ренесансу. Збудований на початку XVII століття, він був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, за якого пережив період найбільшого розквіту. Сучасного вигляду замок набув внаслідок багатьох перебудов та недбалого ставлення протягом XIX—XX століть. Нині замок реконструюють, але значна частина відкрита для огляду. Ми прогуляємось внутрішнім подвір'ям оглянемо та музей із експозицією, що розповідає про історію міста та замку. Також тут зберіглись давні малюнки, гравюри та фотографії, зброя, предмети побуту, скульптури. 
Нині Жовківський замок є перлиною Львівщини та внесений до Державного реєстру національного культурного надбання України. 

Heading photo

Крехівський монастир

Заснований у 1612 році ченцями Києво-Печерської Лаври монастир є пам'яткою архітектури національного значення та духовним центром Львівщини. Тут молились та просили сил для бою Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко, Іван Мазепа, надихались на творчість Іван Франко та Михайло Грушевський. А поклонитись чудотворним іконам Богородиці та святого Миколая щороку приїзжають сотні тисяч вірян.
Нині монастир належить Українській Греко-Католицькій церкві, а ченці не тільки моляться і правлять богослужіння, а й виготовляють шоколад, масло та сир за авторськими рецептами. Після відвідання - смачний обід!

Heading photo

Джерело Матері Божої Люрдської

Прогулянка до джерела що розташоване біля чернечих печер, серед густого лісу Яворівського національного природнього парку. З часів заснування монастиря це джерело є невід'ємною його частиною та за чотири століття вилікувало від різних недуг тисячі людей. Водою з джерела оздоровлювався сам Іван Франко, отож і ми наберемо цілющої водиці та отримаємо величезне задоволення від прогулянки в лісі.

Heading photo

Рекреаційна зона "Природа Розточчя"

Наприкінці подорожі завітаємо у невеличкий зоопарк та музей природи, що розташований при Яворівському НПП. Тут можна побачити тварин характерних для місцевої фауни і не тільки: олені, косулі, лисиці, єноти, чаплі, хижі птахи та багато інших. І все це на березі озера, біля якого можна у тиші та спокої насолодитись дивовижною природою краю та набратись натхнення і сил для робочого тижня і наближення Перемоги. Чим не чудове завершення екскурсії!

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:00, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

300 грн + 100 грн

300 грн з людини - це мінімально необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Організаційний супровід керівником групи● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Страховка
Благодійний внесок можуть не робити: діти 7-13 років, члени сімей військовослужбовців, інваліди 1 та 2 групи, діти-сироти.
Діти до 7 років безкоштовно без надання окремого місця в автобусі.

У вартість не включено:

Вхідні квитки (дитячий/дорослий):● Жовківський замок - 90/20 грн● Яворівський Нацпарк - 20/10 грн
А також обід та ваші власні витрати у вільний час.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 100 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy