Фірмовий тур

Поза зоною досяжності

  • a

    Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.

  • На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.

Коротко про тур

В цьому активному турі ми покажемо найвіддаленіші куточки Карпат та відвідаємо місця сили що нададуть тобі натхнення на довгий час. Відпочинеш від цивілізації, побудеш без зв'язку, поспілкуєшся із горянами та побуваєш у місцях, де протягом зими жодного разу не ступає нога туриста. Подорож, після якої ти з гордістю зможеш сказати: "ТЕПЕР Я БАЧИВ ВСЕ!

Asset 1

Топ-враження

✓ Готель у тихому гірському селі✓ Відвідання місць сили Карпат ✓ Автентичні гуцульські села та полонини✓ Найкращі в твоєму житті краєвиди на Говерлу✓ Екстрим-поїздка на вантажівці✓ Нескладне сходження на вершину

Топ-локації

✓ Центр реабілітації диких тварин✓ Сріблясті водоспади✓ Майстерня ліжникарства✓ Терношорська лада✓ Оглядовий майданчик на дереві✓ Верховина - гуцульська столиця✓ Столітня сироварня на висоті 1300✓ г. Кукул (1540 м)✓ Манявський водоспад та монастирі багато іншого

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 01 лютого о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Також можлива посадка туристів у Івано-Франківську близько 12:30. 
● Повернення до Івано-Франківська у вівторок 04 лютого о 19:00, до Львова о 21:00 (плюс-мінус година). Квитки на потяги зі Львова просимо брати з відправленням після 22:00. 

* Якщо розклад твого потяга не співпадає із цим графіком, пиши нам і, можливо, ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Центр реабілітації диких тварин. Лисиці, ведмеді, косулі, олені, бізони, багато хижих птахів.● Сріблясті водоспади у с. Шешори: огляд і фоточки ● Майстерня ліжникарства: екскурсія та майстерклас з виготовлення ліжників
● Поселення в готель у с. Ільці, вечеря, вільний час.


День 2

● Не ранній і неквапливий сніданок
● с. Верховина, сувеніри та прогулянка до оглядового майданчику на дереві● Буковецький перевал, старт прогулянки.● Терношорський водоспад, фоточки та купання за бажанням ● Терношорська Лада, чистилище, місця сили та пікнік під скелями.
● Повернення в готель, вечеря, вільний час.


День 3

● Поживний сніданок
● Переїзд на КПП "Заросляк"● Похід на г. Кукул. По дорозі зупинки на привал та фотографії.● Полонина "Закукол". Оповідь про полонинське життя-буття.● Вершина гори Кукул (1540 м). Безумовно, звідси найкращі краєвиди на Говерлу.● Прогулянка по хребту та спуск вниз коротшим або довшим маршрутом (залежно від стану групи)
● Повернення в готель, вечеря, чани за бажанням.


День 4

● Смачний сніданок
● Кривопільський перевал, фотки на секретному оглядовому майданчику.● Село Ворохта - трохи сувенірів. Фотки на лижному трампліні.● Манявський монастир, що називають "Українським Афоном"● Екстрим-трансфер вантажівкою вбрід річки :)● Манявський водоспад, епічні фоточки та вино від гіда
● Повернення до Львова.


В одному з подальших розділів ти зможеш почитати більш детальний опис кожної локації

Вартість туру

8790 7790 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 500 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

* різні знижки і промокоди не сумуються один з одним.

У вартість включено

✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Сніданки та вечері у готелі✓ ВСІ походи та атракції по програмі✓ ВСІ вхідні квитки по маршруту✓ Усі переїзди спецтранспортом (вантажівки)✓ Супровід досвідченим гідом✓ Страховка


У вартість не включено

Тільки власні витрати: перекуси або обіди у перервах, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.


Подобається?

 Якщо так, можеш забронювати його просто зараз!

Є питання? 

Тисни на іконку та зв'яжись із намиТелефон | Viber | Telegram

Або телефонуй

+38 (098) 648 3 777

і ми надамо докладні та зрозумілі відповіді на всі твої питання

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Центр реабілітації диких тварин 

Вздовж мальовничого Дністра на славетних княжих землях розкинувся Галицький національний природний парк. Місце неповторних краєвидів та природних скарбів. Тут діє центр реабілітації диких тварин, де лікують диких звірів та птахів які залишилися “сиротами“ або зазнали каліцтва і не можуть вижити у природі. Серед жителів парку є бізон, ведмеді, олені, косулі, лисиці, а ще багато хижих птахів.
Під час екскурсії в парку ми прогуляємось екостежкою, відвідаємо вольєри із вихованцями парку та відпочинемо, насолоджуючись природою та живим спілкуванням із тваринним світом.

Heading photo

Сріблясті водоспади

Розташовані у с. Шешори на річці Пістинька, сріблясті водоспади своїми каскадами що виблискують на сонці, приваблюють сотні туристів щодня. Висота порогів лише близько двох метрів, зате можна підійти майже впритул, а в бурхливому потоці можна добряче вмитись, що ми і зробимо за бажанням!

Місцеві кажуть, що потік водоспаду має цілющі властивості і швидко відновлює сили після довгої подорожі, адже саме біля цих водоспадів опришки Олекси Довбуша відпочивали після походів.

Heading photo

Майстерня ліжникарства

Виткати ліжник - ціле мистецтво та надзвичайно складний процес, що передається з покоління у покоління, разом із спеціальним станком, якому майже сотня років. Ліжник - перлина гуцульського мистецтва, міцна і ультратепла ковдра з овечої шерсті, що подарує затишок вдома та тепло навіть у найлютіші морози.

Відвідуємо приватну сімейну майстерню, де гостинна господиня розкаже все про ліжники, покаже процес виготовлення та за необхідності продасть вам вироби, що сподобались.

Heading photo

Село Верховина

"Столиця Гуцульщини - і ніяк не менше!" Саме так говорять про Верховину місцеві жителі, підтверджуючи слова Івана Франка, який і справді називав Жаб'є (колишня назва) гуцульською столицею. Це одне з найбільших карпатських сіл, розташоване у самому центрі цього колоритного краю.
Крім Франка тут відпочивали Михайло Грушевський, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Іван Труш та багато інших. А Сергій Параджанов зняв тут класику світового кіно - "Тіні забутих предків".

Heading photo

Буковецький перевал (810 м)

Мальовничий автомобільний перевал на межі двох районів Гуцульщини - Верховинщини і Косівщини. Місцеві жителі розказують, що саме тут уперше оселились прадавні жителі Карпат - карпи. Робимо гарні фотографії та фоні гір, відвідуємо стару гуцульську церкву Вознесіння Господнього та вирушаємо у невеличкий похід (до 1.5 години) до Терношорської Лади.

Heading photo

Терношорський водоспад

Ще один мальовничий водоспад в тихій ущелині на річці Пістинька. Повільний і широкий потік робить його дуже затишним та дає можливість підійти до нього впритул та зробити досхочу фотографій просто біля потоку.

Heading photo

Терношорська Лада

Відвідуємо унікальне місце сили, мальовничий скельний комплекс та дохристиянський культовий центр - тут вшановували Велику Богиню Матір, пізніше відому у слов'ян як Богиню Ладу. Вік цих кам'яних утворень кілька мільйонів років. Тут розташовано чотири групи скель, що формою нагадують різноманітні фігури, головною з яких є Лада - вагітна жінка висотою майже 11 метрів, вагою більше 100 тон. На деяких скелях і досі зберіглись зразки сакрального живопису.

Heading photo

Карпатський національний парк

Про Карпатський національний парк кажуть: ви не були в Карпатах, якщо хоча б раз не побували тут. Чорногора, Горгани, унікальні праліси і льодовикові водойми, Говерла та обсерваторія «Білий Слон» на горі Піп Іван – це назви, від згадки про які починає частіше битись серце будь-якого мандрівника, дослідника, любителя дикої природи.

Тут розвивають мережу туристичних шляхів, яка сягає 140 кілометрів, щоб мандрівник міг безпечно та пізнавально, не зашкодивши місцевій флорі та фауні, провести час. Отож, вирушаємо у велику прогулянку! 

Heading photo

Похід на Кукул (1540)

Кукул — непроста вершина, найвища на однойменному хребті. Прадавні жителі гір ходили сюди аби молитись язичницьким богам, а зараз вівчарі ходять випасати овець, збирати цілющі трави та милуватись краєвидами на вершини Чорногори.Аби дійти до вершини ми подолаємо густий ліс та пару крутеньких підйомів. Але воно варте того, адже нас чекають безкрайні засніжені галявини та розкішні краєвиди на найвищу вершину України - Говерлу!
Якщо група буде бадьорою, то спускатись будемо іншим маршрутом — через урочище Борсучина, де ми познайомимось із колоритним полонинським господарством та ще більш колоритним газдою :)

Heading photo

Катання на вантажівці ЗІЛ-131

Цим шикарним транспортом ми скористаємось аби дістатись Манявського водоспаду. Поїздочка довжиною 8 км вестиме нас уздовж крутих скелястих схилів, а іноді і просто по руслу річки. Захоплююча подорож, особливо якщо рівень води у річці високий :)

Heading photo

Манявський скит 

Цей унікальний гірський монастир з життєдайною силою був заснований у 1608 році двома монахами з грецького Афону. У даний момент є визначним осередком духовності і культури в Україні та місцем паломництва десятків тисяч вірян. Колись він став прихистком для місцевих жителів від набігів татар і турків (за що був знищений у 1776 році), а у часи селянських повстань тут переховувались опришки. На території монастиря розташоване цілюще джерело, а одною із визначних святинь є Блаженний камінь, під яким оселились перші християнські ченці у пошуках місця для монастиря.

Heading photo

Манявський Водоспад

Після подорожі лісовою дорогою на спецтранспорті, розглядаємо розташований на річці Манявка 20-метровий красень-водоспад, що затиснутий у глибокій ущелині між Горганами, через що тут завжди затишно і тихо. У навколишньому лісі можна зустріти величезні 200-річні модрини, висотою до 40 метрів, а у водах водоспаду сміливці можуть безпечно купатись навіть взимку.
Отож, фотографуємось, вмиваємось у прохолодних водах і отримуємо задоволення від життя :)

Організаційна інформація

Прочитай цей розділ до бронювання туру, це важливо!

  • Готель

    Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель із усіма зручностями у с. Верховина або поряд, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть разом, без підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 

  • Харчування

    Сніданки і вечері включені у вартість туру. В активні дні обідаємо перекусами у горах, у екскурсійні дні - у колоритних і смачних закладах де є можливість замовити їжу по меню.
    Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

  • Відстані та навантаження

    Цей тур підійде активним та витривалим туристам які люблять багато ходити пішки, у тому числі в гору, та не мають серйозних хронічних хвороб або будь-яких хвороб у стадії загострення. Можлива участь активних та не примхливих дітей віком від 5 років. Верхньої межі віку немає, головне - мати здоров'я.
    День 1, елементарний: Без істотних навантажень.День 2, середня складність: похід по маршруту Буковецький перевал - Терношорська Лада - с. Снідавка: повна довжина 4,5 км, майже без набору висоти, переважно на спуск. Підходить для звичайної людини без серйозних хвороб. День 3, середньо-складний: Сходження г. Кукул. Маршрут близько 13 км в обидві сторони, із набором висоти до 600 метрів. Досить важко, але хвилюватись не варто, доходять всі)День 4, елементарний: Без довгих переходів, крутих підйомів пішки та без істотних фізичних навантажень.
    ВАЖЛИВО! Ми залишаємо за собою право відмовити у сходженні туристу, якщо виявимо його очевидну фізичну або психологічну неготовність до цього сходження.

  • Рекомендації з одягу та взуття

    Для пригод у цьому турі підійде міцний, зручний та теплий зимовий одяг: зимові чоботи без підборів, на товстій підошві з глибоким протектором або трекінгове взуття, утеплені штани вільного крою, светри, зимова куртка, шапка, рукавиці, шарф або бафф, невеличкий рюкзак. За необхідності можна буде взяти у прокат трекінгові палиці.
    УВАГА! Без належного зимового одягу ми можемо не допустити тебе до участі у походах чи пригодах.

  • Форс-мажор та повернення коштів

    Ми розуміємо ситуацію в країні, тому повертаємо кошти за наявності вагомих причин, накшталт ракетних обстрілів чи загострення військових дій що може завадити вчасно прибути на посадку чи нормально провести подорож; хвороби або іншої серйозної ситуації в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї тощо. З детальними умовами відмови від участі ти зможеш ознайомитись далі, на сторінці бронювання туру.

  • Як приєднатись до нас з іншого міста

    Із нами, без перебільшень, мандрують туристи з усієї України. І якщо ти не зі Львова, то можеш доєднатись до групи на нашому залізничному вокзалі. Всі виїзди підлаштовані під прибуття потягів з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Черкас та багатьох інших міст. Уважно подивись час відправлення та прибуття групи та підбери собі залізничні квитки згідно розкладу туру. Придбати їх без комісії можна:
    ● На офіційному сайті Укрзалізниці: ТУТ!● Через офіційний додаток Укрзалізниці для Android або iOSБудь-яка подорож Україною варта купівлі квитків на потяг. Тим паче із нами 😉
    А якщо раптом ти не маєш часу купляти квитки або не вмієш цього робити, то ми можемо зробити це за тебе! Для цього заповни форму нижче, наш менеджер зв'яжеться із тобою та запропонує свою допомогу
    ФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ ІЗ КВИТКАМИ!

  • Бронювання та інша інформація

    Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 3000 грн з людини, інструкція з бронювання у наступному розділі. За 2-3 дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, місце посадки, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Бронювання туру

Для бронювання необхідно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 3000 грн з людини. Перед цим ти зможеш ознайомитись із умовами повернення коштів. Протягом двох діб після оплати на свій Viber або Telegram ти отримаєш квиток, який є підтвердженням участі. Його потрібно показати гіду при посадці в автобус.
І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернись до нас!

Illustration

Катерина Кобрин

менеджер з продажів

Для запитань до бронювання туру

Телефон, Viber:+38 098 648 3 777

Telegram: Cikavaua_salesFacebook: Kateryna Kobryn

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації турів

Для запитань після бронювання туру

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy