Ну дуже активний тур

Велика зимова прогулянка

  • Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.

  • Частина прибутку з подорожі йде на закупку ліків та обладнання для ЗСУ.

Коротко про тур

Цей тур — продовження нашого улюбленого формату «Похід із ночівлею у готелі». Лише 25 км горами за два дні, але яких! Буде все як у справжніх профі: дикі гори, закинуті стежки, подолання перешкод, суперчиста вода та повітря, спілкування із природою... та холодне пиво в кінці переходу :)
Це дууже рідкісний маршрут, тут не були 95% досвідчених підкорювачів гір. Буде епічно красиво і не надто просто, отож ВПЕРЕД! Покажи собі на що ти здатен — пройди з нами цю Велику зимову прогулянку!

Asset 1

Топ-враження

✓ Хайкінг із легкими рюкзаками
✓ Справжня дика природа Карпат
✓ Унікальний безлюдний маршрут
✓ Подолання перешкод та елементи командної роботи
✓ Суперколоритне гірське село
✓ Відвідання озера Синевир (у вільний час)

Топ-локації

✓ Гірський масив Горгани
✓ Свобода — село, що завмерло у часі
✓ Заповідна зона НПП «Синевир»
✓ Автентичний гірський притулок
✓ Покинута залізнична станція
✓ Кілометри дрімучих лісів

Структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 11 січня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. 
● Повернення до Львова у неділю 12 січня приблизно о 22:00 (плюс-мінус година) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 23:00. 

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова● Старт із села Мислівка, приблизний опис маршруту: 
Бескидське лісництво --> Закинута залізниця --> Долина річки Синя Магура --> Дикий ліс та вітроломи --> Полонина «Яворова Кичера» --> Село Свобода (холодне пиво 😁) --> Село Синевирська поляна. Загалом близько 12 км.
● Поселення у готель у c. Синевирська Поляна та вечеря. Поряд озеро Синевир, тож у вільний час можна відвідати і його (якщо залишаться сили).


День 2

● Добрий сніданок та виїзд із готелю● Старт із села Свобода, приблизний опис маршруту: 
Село Свобода --> Витік річки Свіча --> Туристичний притулок на горі Гича (1274 м) --> Дикий ліс --> Купель у річці --> Лісоповал в урочищі Чорний --> Бескидське лісництво --> Село Мислівка (знову холодне пиво 😁). Загалом близько 13 км.
● Повернення до Львова із зупинкою на вечерю.


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

BLACK FRIDAY PRICE!

ЗНИЖКА ЧЕСНА! ТАКОЇ ЦІНИ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ!

Artboard 4

3190 грн з людини0 грн з людини

Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.
● Для школярів, студентів, пенсіонерів, членів сімей військових передбачена знижка 300 грн. ● Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно, без місця в автобусі і в готелі.● Діючим військовим та УБД вартість розраховується індивідуально, з максимальною знижкою.

* На час BLACK FRIDAY SALE не діють жодні інші знижки, промокоди чи сертифікати

У вартість включено

✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Сніданок у готелі✓ Холодне пиво після походу :)✓ Вхідний квиток у НПП "Синевир"✓ Дегустація бойківських настоянок✓ Відпочинок у чанах після походу✓ Супровід досвідченим гідом✓ Страховка


У вартість не включено

● Вечеря у готелі та обід у другий день, за бажанням (приблизно 250 грн з людини)● Сувеніри, додаткові розваги тощо
Частина прибутку з подорожі йде на купівлю ліків та обладнання для ЗСУ.


Подобається?

 Якщо так, можеш забронювати його просто зараз!

Є питання? 

Тисни на іконку та зв'яжись із намиТелефон | Viber | Telegram

Або телефонуй

+38 (098) 648 3 777

і ми надамо докладні та зрозумілі відповіді на всі твої питання

Фотографії

з попередніх поїздок за цим або схожими маршрутами (збільшуються по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Лісництво та закинута залізниця

У місці, де починається наш похід, до Другої Світової війни була станція вузькоколійної залізниці, але возили не пасажирів, а ліс, який добували в навколишніх горах. Її довжина була більше 80 км та з приходом радянської влади її позбавились, ліс тепер возять вантажівками, а будівлі станції використовує Бескидське лісництво. І справді, якщо придивитись, серед хащів можна знайти і вантажну платформу, і депо для вагонів, і залишки колій. Тож ми все це оглянемо, а разом із тим поспілкуємось із кониками, що тут живуть.

Heading photo

Вітролом

Вітроломи — це ділянки лісу які знищив буревій. Масштаби вражають, адже сильний вітер ламає столітні смереки наче сірники, а розлогі дуби виймає зі схилу разом із корінням. Виглядає все це досить апокаліптично, оскільки один такий буревій може забрати десятки гектар лісу. Біля цивілізації наслідки таких негод швидко забирають лісники та рятувальники, а ось далеко в горах це лишається матінці природі, отож всю картину вітролому можна оцінити наочно. Такі ділянки ми будемо проходити.

Heading photo

Дикий ліс

Диким лісом горяни називають праліси — такі, в яких не ведеться господарська діяльність: не рубають дерева, не прокладають доріг, не будують садиб та притулків тощо. Зазвичай, це територія Нацпарків та заповідників, де такі ліси охороняють.
В такому лісі можна насолодитись природою сповна, адже повітря кришталево чисте, а з шуму тільки вітер та спів птахів. Звісно, і диких тварин тут теж можна зустріти.
Ми будемо йти таким лісом годинами — це розкіш у час, коли цивілізація в Карпатах проникла майже всюди.

Heading photo

Лісоповал

Жахливе явище в Карпатах, але і таке ми теж маємо бачити. Величезні схили зрізаних дерев між якими їздить техніка підбираючи цінний «врожай». Чоловіки, які там працюють, кажуть, що просто роблять роботу за яку їм платять, «запасають дрова на зиму» і не хочуть визнавати шкоди, яку завдають довкіллю.
Бачачи таку картину, ти назавжди зрозумієш цінність кожної смереки повз яку пройдеш, і, тим паче, тих безкрайніх просторів матінки-природи, які ще лишились незайманими в горах.

Heading photo

Туристичний притулок

Палочка-виручалочка для тих, хто любить пройтися горами тиждень-два без готелю і гарячого душу. Це будиночки, що розташовані на популярних туристичних маршрутах, в них можна отримати прихисток від негоди, зігрітись, висушити одяг та запастись харчами, адже небайдужі любителі походів лишають тут лишню їжу, воду, сірники, дрова та ліки.
І, звісно, у туристичному притулку можна зустріти однодумців, з якими можна обговорити маршрут, спитати поради та просто потеревенити.
Один із таких притулків ми відвідаємо. Він вже старенький, але все ще справно служить мандрівникам.

Heading photo

Полонина

Якщо казати простіше — це величезна галявина на не надто крутому схилі, на якій горяни випасають худобу у теплу пору року. Тут немає дерев, а трава зелена та соковита, отож і поживна. Корови і вівці дають на полонинах у 1.5-2 рази більше молока, ніж на рівнині. Тут будують і колиби — будиночки, де пастухи живуть протягом «полонинського літа», яке триває 4-5 місяців.
Полонини в Карпатах — явище багатогранне і складне, з власною мовою, культурою і філософією, з якою ми частково познайомимось, коли відвідаємо одну з таких.

Heading photo

Село Свобода

Суперавтентичне карпатське село. Не дивлячись на те, що знаходиться воно лише у 5 км від озера Синевир, завдяки поганій дорозі та розташуванню у глухому кутку серед гір, йому вдалось зберегти дух та настрій села столітньої давнини. Тут немає дорогих автівок, бетонних будинків, швидкісного Інтернету та навіть світло є не всюди, а кожна шоста хата збудована ще до Другої Світової війни.
Отож, після вдалого походу ми присядемо на лавиці біля одного з двох магазинів, відкриємо холодне пиво (за рахунок організатора) та поділимось враженнями від походу між собою та з місцевими жителями.

Heading photo

Озеро Синевир

Безумовно, одне з найкрасивіших місць нашої країни! Найбільше озеро Українських Карпат — є одним із семи природних чудес України. Розташоване під горою Озерна, на висоті 989 м над рівнем моря, має середню площу 4-6 га, залежно від пори року. Його середня глибина становить 8-10 м, максимальна — 22 м, а вода ніколи не прогрівається вище 20 °C.

Пам'ятай, що в цьому поході ми не заради Синевиру, а наш готель лиш випадково знаходиться неподалік, тому відвідати його ти можеш за бажанням, якщо будеш мати сили і час.

Організаційна інформація

Прочитай цей розділ до бронювання туру, це важливо!

  • Готель

    Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано простий, але комфортний готель із усіма зручностями, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть разом, без підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 

  • Харчування

    День 1. Обід у похідних умовах, перекус тим, що взяли із собою.
    День 1. Вечеря у ресторані біля готелю. Вибір та оплата самостійно.
    День 2. Сніданок включений у вартість.
    День 2. Обід у похідних умовах, перекус тим, що взяли із собою.
    День 2. Вечеря у одному із кафе по дорозі до Львова. Вибір та оплата самостійно.

    Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

  • Відстані та навантаження

    Цей тур підійде тільки активним та витривалим туристам, які люблять багато ходити пішки (у т.ч в гору) та не мають серйозних хвороб. Можлива участь активних та не примхливих дітей віком від 7 років. Верхньої межі віку немає, головне — мати здоров'я. Складність маршруту у цифрах:
    ДЕНЬ 1: Протяжність близько 12 км, набір висоти 400 м.
    ДЕНЬ 2: Протяжність близько 13 км, набір висоти 450 м.

    ВАЖЛИВО! Ми залишаємо за собою право відмовити у поході туристу, якщо виявимо його очевидну фізичну або психологічну неготовність до подорожі.

  • Рекомендації з одягу та взуття

    ОДЯГ: спортивні штани або міцні джинси вільного крою, футболка, зручна кофта з довгим рукавом, головний убір, невеличкий рюкзак або наплічна сумка для води та перекусів.
    ВЗУТТЯ: Будь-яке трекінгове взуття по сезону або якісні міцні кросівки.

    УВАГА! На похідну частину туру ми не допустимо туристів у сандалях, шльопанцях чи кедах у сіточку, або у незручному, не міцному, або занадто легкому одязі.

    Це основне. Всі інші поради та важливу організаційну інформацію ти отримаєш за 2-3 дні до виїзду.

  • Форс-мажор та повернення коштів

    Ми розуміємо ситуацію в країні, тому повертаємо кошти за наявності вагомих причин, накшталт ракетних обстрілів чи загострення військових дій що може завадити вчасно прибути на посадку чи нормально провести подорож; хвороби або іншої серйозної ситуації в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї тощо. З детальними умовами відмови від участі ти зможеш ознайомитись далі, на сторінці бронювання туру.

  • Як приєднатись до нас з іншого міста

    Із нами, без перебільшень, мандрують туристи з усієї України. І якщо ти не зі Львова, то можеш доєднатись до групи на нашому залізничному вокзалі. Всі виїзди підлаштовані під прибуття потягів з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Черкас та багатьох інших міст. Уважно подивись час відправлення та прибуття групи та підбери собі залізничні квитки згідно розкладу туру. Придбати їх без комісії можна:
    ● На офіційному сайті Укрзалізниці: ТУТ!● Через офіційний додаток Укрзалізниці для Android або iOSБудь-яка подорож Україною варта купівлі квитків на потяг. Тим паче із нами 😉
    А якщо раптом ти не маєш часу купляти квитки або не вмієш цього робити, то ми можемо зробити це за тебе! Для цього заповни форму нижче, наш менеджер зв'яжеться із тобою та запропонує свою допомогу
    ФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ ІЗ КВИТКАМИ!

  • Бронювання та інша інформація

    Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 1500 грн з людини, інструкція з бронювання у наступному розділі. За 2-3 дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, місце посадки, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Бронювання туру

Для бронювання необхідно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 1500 грн з людини. Перед цим ти зможеш ознайомитись із умовами повернення коштів. Протягом двох діб після оплати на свій Viber або Telegram ти отримаєш квиток, який є підтвердженням участі. Його потрібно показати гіду при посадці в автобус.
І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернись до нас!

Illustration

Катерина Кобрин

менеджер з продажів

Для запитань до бронювання туру

Телефон, Viber:+38 098 648 3 777

Telegram: Cikavaua_salesFacebook: Kateryna Kobryn

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації турів

Для запитань після бронювання туру

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy